wydawnictwa polskie, Wojciech Postuła - Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XI..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:02:40
302512
Opis: wydawnictwa polskie, Wojciech Postuła - Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XIX i XX wieku (na podstawie zbioru autora), Warszawa 2017
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. A4, oprawa twarda ze złoceniami, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 113

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  60 zł