wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:01:40
91922
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena, lekko przybrudzona strona 95, podwójnie wstawione strony 89-96

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 141

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł