literatura numizmatyczna, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011

Rozpoczęcie: 11-05-2020 18:00
Zakończenie: 21-05-2020 20:00:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:00:40
91931
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 33