literatura numizmatyczna, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:00:20
91986
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich, lekko zagięta okładka

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 54

1)  48 zł
2)  46 zł