Niemcy, talar, 1765
Zakończenie: 21-05-2020 21:19:00
Niemcy, talar, 1765
198811
Opis: | Niemcy - Moguncja - Emeryk Józef 1763-1774, talar, 1765, Moguncja, Aw: Popiersie w prawo, EMMERIC•IOSEPH•D•G•A•EP•MOG•S•R•I•P•G•A•CAN•P•EL•, Rw: Tarcza herbowa, po bokach dwa smoki, AD NORMAM - CONVENTIONS, w odcinku EINEFEINEMARK / 1765 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.69 g, patyna |
Literatura: | Dav. 2424, KM 347 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 158