Polska, medal Św. Krzysztof

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal Św. Krzysztof

Polska, medal Św. Krzysztof

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 22:12:00
199087
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Św. Krzysztof, Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis ŚWIĘTY KRZYSZTOF, Rw: Dłoń, w tle krzyż, mały, wklęsły krzyż u dołu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 45 mm, 45.10 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 98

1)  125 zł
2)  120 zł