Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1957

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 22:06:20
301070
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1957, Filadelfia, Washington Quarter
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna moneta w pudełku ACCGS z notą MS 65, patyna
Literatura: KM 164

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 106

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  40 zł
4)  30 zł