Niemcy, talar, 1609

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1609

Niemcy, talar, 1609

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:58:00
301775
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Bruno II, Wilhelm I, Jan Jerzy IV i Wolrath VI 1586-1615, talar, 1609, Eisleben, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej data i litery G-M, w otoku napis, Rw: Jeździec (Św. Jerzy) przebijający włócznią smoka, wokoło napis w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.75 g, czyszczony, patyna
Literatura: Davenport 6919, Tornau 152

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 515

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł