Chiny, 1 tael, XX w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Chiny, 1 tael, XX w.

Chiny, 1 tael, XX w.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:38:00
301627
Opis: Chiny, 1 tael, XX w.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 x 31.8 x 17.7 mm, 29.87 g

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 411

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  200 zł
7)  200 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  130 zł
13)  130 zł
14)  120 zł
15)  95 zł
16)  75 zł