Chiny, 10 taeli, XIX/XX w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Chiny, 10 taeli, XIX/XX w.

Chiny, 10 taeli, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:37:40
301626
Opis: Chiny, 10 taeli, XIX/XX w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 48.3 x 65 x 47.7 mm, 370.48 g

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 259

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł