Inflanty, szeląg, 1572

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:34:20
301685
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz 1572-1573, szeląg, 1572, Dahlen
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Kop. 3111 (R3), Haljak 981c

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 173

1)  80 zł
2)  75 zł