Polska, 2 złote, 1936

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:18:40
301876
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - oficjalne kopie, 2 złote, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, oficjalna kopia bardzo rzadkiej monety
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz K1 - 111b (oryginał)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 370

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  30 zł