Polska, 5 złotych, 1938

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:16:40
300842
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 104

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  90 zł