Polska, 10 złotych, 1939

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:16:00
301883
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 165

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  100 zł
8)  90 zł