Polska, talar, 1812 IB

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Cena wylicytowana: 4 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:13:20
301771
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1812 IB, Warszawa, Aw: Głowa księcia w prawo, wokoło FRID AVG REX SAX DVX VARSOV; Rw: Ukoronowana dwupolowa tarcza z Orłem polskim i herbem Saksonii, wieniec z gałązek palmowych po bokach tarczy, u dołu inicjały I-B (Jakub Benicke)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.89 g, lekko czyszczony, ale efektowny, patyna
Literatura: Dav. 247, H.-Cz. 3470, Kahnt 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 4 300 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 621

1)  4 300 zł
2)  4 200 zł
3)  4 000 zł
4)  3 000 zł
5)  2 800 zł
6)  2 500 zł
7)  2 400 zł