Polska, szóstak, 1684 TLB

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1684 TLB

Polska, szóstak, 1684 TLB

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:08:20
301698
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1684 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, patyna
Literatura: Kop. 1968

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 183

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  26 zł