Polska, ort, 1625

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:07:20
301745
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie końcówka PR z kropką na końcu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: CNG 168a, Shatalin GD25b-6, Kop. Z.III.W. 1489 (R)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 219

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  260 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  120 zł