Polska, ort, 1624

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:06:20
301743
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z rocznika 1623 (wyjątkowo dobrze widoczna 3), końcówka napisu PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: CNG 167.II.a, Shatalin GD24a-5, Kop. Z.III.W. 1488b (R1)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 377

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  155 zł