Polska, szeląg, 1627

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1627

Polska, szeląg, 1627

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:05:40
301689
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1627, Wilno, końcówki legend: L / LITV
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowana moneta wybita uszkodzonym stemplem rewersu, blask menniczy
Literatura: Ivanauskas 2SV150-59, Kop. 3475

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 674

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  36 zł