Polska, trojak, 1599

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:02:40
301688
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Poznań, z interpunkcją w postaci gwiazdek w trzecim wierszu
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie podgięty i pęknięty krążek, ale ładnie zachowany, patyna
Literatura: Iger P.99.1.c

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 174

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  42 zł