Polska, trojak, 1586

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 21:00:40
301684
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga, mała głowa króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.86.2 (R), K.-G. 24b

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 256

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  95 zł
10)  90 zł