Polska, trojak, 1564

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:58:40
301682
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1564, Wilno, końcówki napisów L / LI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie powierzchni rewersu
Literatura: Iger V.64.1.b (R1), Cesnulis-Ivanauskas 9SA51-12

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 274

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  170 zł
12)  155 zł
13)  150 zł