Polska, półgrosz, 1523

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półgrosz, 1523

Polska, półgrosz, 1523

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:57:40
301676
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz, 1523, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: HBD 85R, Ivanauskas 1S443-15

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 318

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  60 zł
7)  48 zł