Polska, grosz, 1527

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1527

Polska, grosz, 1527

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:57:00
301677
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1527, Kraków, korona renesansowa, herb Odrowąż między rozetkami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 417, PN2-Dut. 5, Kurp. 40 (R1)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 175

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł