Polska, półgrosz, bez daty

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:56:40
301674
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, półgrosz, bez daty, Wilno, MON' o ALEXANDRI o/ +MAGNI o DVC' o LITVANIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.12 g, patyna
Literatura: HBD 1A, Ivanauskas 2AJ1-1

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 142

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  24 zł