Polska, półgrosz koronny, bez daty

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:56:20
301675
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, półgrosz koronny, bez daty, Kraków
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.85 g, nieznaczne wygięcia krążka, patyna
Literatura: Frynas P.20.2, Gum.H. 469, Kop. 389

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 175

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  20 zł