Polska, półgrosz koronny, bez daty

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:55:20
301673
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, + MONETA x KA3IMIRI; Rw: Korona, pod nią rozetka, + REGIS x POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.05 g, patyna
Literatura: Frynas P.18.2, Gum.H. 451, Gum.P. 534, Kop. 384

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 180

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  36 zł