XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 04-05-2020 18:00
Zakończenie: 14-05-2020 20:54:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:54:40
301737
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., sześciopromienna wirująca (?) gwiadza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.9 mm, 0.06 g, wykruszenie kołnierza

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 63