Polska, brakteat, II poł. XIII w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:54:20
198497
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, brakteat, II poł. XIII w., Krzyż, w przeciwległych kątach sześciopromienna gwiazda i półksiężyc oparty na wale
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.27 g
Literatura: BRP Prusy E3.5

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 82

1)  95 zł
2)  90 zł