Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:54:00
198526
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.8 mm, 0.18 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 101

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  60 zł