Polska, denar, ok. 1185/90-1200

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:53:40
301672
Opis: Polska - Śląsk - Mieszko I Plątonogi 1163-1211, denar, ok. 1185/90-1200, Aw: Krzyż dwunitkowy, w kątach krzyża litery L-O-D-I, Rw: Dwie postacie stojące z proporcem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.31 g, wyraźny negatyw awersu na rewersie, prześwity, patyna
Literatura: Frynas S.1.2, BRP Gśl. 2c, Such. 3a, Str. 174ab

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 223

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  155 zł
5)  150 zł