Śląsk, brakteat, XV w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:49:40
301714
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., łeb dzika w prawo
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.24 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 35

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 140

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  50 zł
7)  48 zł