Niemcy, fenig brakteatowy, XV w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:48:20
301735
Opis: Niemcy - Saksonia - książę Fryderyk II elektor saski 1428-1464, fenig brakteatowy, XV w., Tarcza herbowa, na stoku wału *+* LAND
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.8 mm, 0.31 g, niewielkie wykruszenie
Literatura: Haupt 49/20b

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  175 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  150 zł