Niemcy, brakteat, 1571

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, brakteat, 1571

Niemcy, brakteat, 1571

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:48:00
301723
Opis: Niemcy - Rostock- miasto, brakteat, 1571, gotycka litera R, z boków 7-1, promienie na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 15.1 mm, 0.39 g, patyna
Literatura: Oertzen 205

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 243

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł