Niemcy, fenig brakteatowy, koniec XIV w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:47:40
301738
Opis: Niemcy - Meklemburgia - Rostock, fenig brakteatowy, koniec XIV w., na tarczy gryf wspięty w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.1 mm, 0.22 g, patyna
Literatura: Oertzen 199

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 120

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  65 zł
4)  60 zł