Niemcy, brakteat, I poł XVI w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:47:20
301721
Opis: Niemcy - Mansfeld, brakteat, I poł XVI w., tarcza herbowa, wyżej słabo widoczne •M•, z boków tarczy pięciopłatkowe kwiaty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.29 g
Literatura: Tornau 53f

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 109

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  150 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł