Niemcy, brakteat, XIII w.

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:46:20
301731
Opis: Niemcy - Brunszwik, brakteat, XIII w., Lew w prawo, wyżej ceber
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.1 mm, 0.54 g, minimalnie podgięty
Literatura: Kestner-Museum 887

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł