Polska, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:07:20
301788
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923, seria N, numeracja 206915
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ubytki papieru w górnych rogach - ślady po odklejaniu banknotu, zagniecenia i ugięcia na lewej części banknotu
Literatura: Lucow 453 (R4), Miłczak 37a

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 200

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  490 zł
4)  470 zł
5)  380 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  180 zł