Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-05-2020 20:06:20
301785
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100.000 marek polskich, 30.08.1923, seria A, numeracja 2950044
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: małe zmarszczenia papieru, po subtelnej konserwacji, ubytki papieru w górnych rogach - ślady po odklejaniu banknotu, ale bez złamań i ugięć
Literatura: Lucow 433 (R3), Miłczak 35

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 198

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  90 zł