Polska, medal Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 22:01:00
300954
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Józef Haller, 1919, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu nieczytelna punca i BRONZE, medal projektu Antoniego Madeyskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 46.9 mm, 47.95 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 251

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł