Polska, medal Bohaterskiej Polsce, 1831

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 22:00:40
300953
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, medal Bohaterskiej Polsce, 1831, Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, w otoku TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki oraz belgijski lew, medal projektu Jean Jacques Barré’a
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.4 mm, 63.37 g, bardzo ładny
Literatura: H-Cz. 3831 (R4), Chomyn 61

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  310 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  150 zł