Rosja, 3 kopiejki, 1878 СПБ

Rosja, 3 kopiejki, 1878 СПБ

Rosja, 3 kopiejki, 1878 СПБ

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 21:52:20
300724
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 3 kopiejki, 1878 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 517, Brekke 209

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 148

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  26 zł
5)  24 zł