Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 21:36:40
301077
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1913 A, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ranty lekko poobijane
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 86

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  44 zł
5)  40 zł