Austria, 1 floren, 1878

Austria, 1 floren, 1878

Austria, 1 floren, 1878

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 21:05:20
300722
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1878, Wiedeń
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Herinek 578

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 210

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  60 zł
7)  32 zł
8)  30 zł