Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:59:20
199755
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  70 zł