Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:48:40
300841
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 119

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł