Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:43:20
199546
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  75 zł
5)  65 zł