Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:43:00
300848
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 93

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  90 zł
5)  80 zł