Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:39:00
300991
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  38 zł