Polska, szeląg, 1596

Polska, szeląg, 1596

Polska, szeląg, 1596

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:32:00
300833
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1596, Malbork
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 654

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 158

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  38 zł